Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Całość przekazanej kwoty wydawana jest na zajęcia i wydarzenia realizowane w Grodźcu
  Więcej ...
 • 2 11 Listopada

  Po raz 102 dzień 11 listopada obchodzony jest w Polsce jako Święto Niepodległości. Ten dzień szczególny zawsze był radosny towarzyszyły mu huczne imprezy, defilady, śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, biegaliśmy w różnych biegach, uczestniczyliśmy w koncertach i wielu innych wydarzeniach, słowem było podniośle, doniośle i uroczyście.
  Więcej ...
 • 3 Rajd

  Od dawna wiadomo było, że w tym roku Sekcja Rowerowa Cyklista, działająca przy Stowarzyszeniu Nasz Grodziec, będzie jeździć po Polesiu, rozpoczynając rajd w Brześciu na Białorusi, a kończąc w Lubomlu na Ukrainie. Wszystko było przygotowane, lecz koronawirus pokrzyżował plany. Wydawało się nawet, że zorganizowanie jakiegokolwiek rajdu nie będzie możliwe. A jednak się udało, naprędce wyznaczona trasa na Podlasiu spodobała się członkom sekcji rowerowej.
  Więcej ...
 • 4 Jubileusz

  W niedzielę, 23 sierpnia 2020r. w kościele parafialnym w Grodźcu odbyły się uroczystości jubileuszowe ks. prałata Edmunda Cisaka, wieloletniego Proboszcza Parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wojciecha, Honorowego Obywatela Gminy Ozimek, Krajowego Kapelana Sybiraków.
  Więcej ...
 • 5 Spotkanie w Bibliotece

  W niedzielne popołudnie, 5 lipca 2020r. grodziecka biblioteka była miejscem wyjątkowego spotkania. Miejscowa bibliotekarka Iwona Chętnicka jako organizator i gospodarz spotkania, wspierana przez tłumacza panią Magdalenę Lapshin z Centrum Badań Mniejszości Niemieckiej, gościła w placówce panów Güntera Mally i Hansa Mally z Norymbergii, którzy przybyli, aby spotkać się z reprezentantami lokalnej społeczności: sołtysem - panem Zdzisławem Adamskim oraz prezesem Stowarzyszenia Nasz Grodziec - panią Heleną Gruszką i jej zastępcą - panem Janem Karpa.
  Więcej ...

Dzień Dziecka w Aquaparku Wrocław

1.06.2013 roku Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” zorganizowało wyjazd do Aquaparku we Wrocławiu. Grupa wycieczkowa liczyła 29 osób. Dzieci wraz z opiekunami wyruszyli autokarem. Początek drogi był dla nich bardo ekscytujący i z niecierpliwością czekali na zabawę w basenach.

Podczas 3 godzinnego pobytu w centrum zabaw wodnych, każdy był zadowolony i uszczęśliwiony. Przed wejściem na basen dzieci oraz opiekunowie zostali przeszkoleni przez ratownika medycznego. Gdy już nadszedł długo wyczekiwany moment wejścia do wody, każdy pobiegł w swoją stronę. Największą atrakcją okazał się basen z falą, ?leniwa rzeka? oraz zjeżdżalnia multimedialna. Ci, którym pogoda nie dopisała, wylegiwali się w jacuzzi oraz basenie solankowym. Dzieci oprócz tego dostały z okazji Dnia Dziecka kupony na lody, co oczywiście ucieszyło najmłodszych. Powrót do domu upłynął w przyjaznej atmosferze, grupa była nadal bardzo energiczna i wesoła. Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” składa serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu wyjazdu dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej pani Barbarze Katolik oraz paniom, które podjęły się opieki nad dziećmi: Jadwidze Bąk, Alicji Bogusz, Monice Stawczyk i Teresie Supel.

Jadwiga Bąk

Odwiedza nas 216 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2021 Nasz Grodziec