Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Drugi rajd 2013r.


Przez znane wszystkim miejscowości prowadziła trasa dzisiejszego rajdu. Wyjechaliśmy z Grodźca i przez Ozimek dojechaliśmy do Dańca.Następnie skręciliśmy do Dębskiej Kuźni, skąd przecinając DK 46 udaliśmy się do Niwek. I tutaj nastąpiła dłuższa przerwa w podróży.

W Niwkach jest całkiem fajna restauracyjka, w której można wypić kawę i zjeść lody (nie tylko). Rozsiedliśmy się więc wygodnie przy ustawionych na zewnątrz stolikach i poświęciliśmy się uzupełnianiu spalonych podczas jazdy kalorii. W Niwkach ruch rowerowy był duży. Co chwilę jakaś grupa rowerzystów nadjeżdżała szlakiem prowadzącym do i z Opola. Po zjedzeniu lodów ruszyliśmy w stronę Szczedrzyka, gdzie znowu zatrzymaliśmy się w restauracji przy głównej drodze. Wyjeżdżając ze Szczedrzyka ujrzeliśmy ciemną chmurę. Deszcz dopadł nas w Jedlicach. Na szczęście nie padało mocno, więc mogliśmy kontynuować jazdę. Lekko zmoczeni dotarliśmy do domów. W rajdzie wzięło udział 13 osób, przejechaliśmy około 45 kilometrów.

Krzysztof Kleszcz

 

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895