Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Rajd Grodziec – Kocury

            31 maja 13 członków Sekcji Rowerowej Cyklista wyruszyło z Grodźca w kierunku Kocur. Trasa rajdu przebiegała przez Knieję, Borowiany, Zębowice, Kadłub Wolny i  Poczołków.

Mijane miejsca były urokliwe, a słoneczna pogoda sprawiała, że jechało się bardzo przyjemnie. W Kocurach zostaliśmy przyjęci kawą i ciastem przez tamtejszą sołtys, panią Dorotę Maleskę z mężem. Następnie pan Norbert Maleska oprowadził nas po okolicy opowiadając historie i legendy z nimi związane. Mogliśmy zobaczyć Diabelski Dąb, przy którym ukrytych skarbów bronią diabeł i białe króliki, czy też miejsca, w których polował na zwierzynę król saksoński Fryderyk August III. Odwiedziliśmy również Kocie Górki – stare cmentarzysko zwierząt oraz przejeżdżaliśmy przez zabytkowy most z 1884 r.

            Po godzinnym pobycie w Kocurach udaliśmy się w drogę powrotną. W Grodźcu byliśmy około godziny 19. W sumie przejechaliśmy 48 kilometrów.

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895