Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Ferie zimowe

Ponad 30 dzieci z Grodźca wzięło udział w organizowanych przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec feriach zimowych. Zajęcia odbywały się od 21 do 25 lutego 2011r. w godz. 9.00-14.00. Prowadziły je Irena Karpa, Katarzyna Wąsik i Anna Pastuch.

Poniedziałek uczestnicy spędzili w Grodźcu biorąc udział w zabawach w Kuźni oraz w różnorakich zawodach sportowych w sali gimnastycznej PSP. We wtorek wszyscy udali się do Domu Kultury w Ozimku, gdzie mogli obejrzeć film pt. Ryś i spółka, natomiast w środę dzięki uprzejmości właścicieli kręgielni Relax (http://www.e-undernet.nazwa.pl/relax/) dzieci spędziły dwie godziny w Myśłinie, grając w kręgle oraz w inne gry dostępne na terenie obiektu. Następnego dnia odbył się bal karnawałowy, na bal przybyli m. in. Zorro, lekarka, kilka księżniczek i dwaj policjanci. Zabawa najpierw odbywała się w sali gimnastycznej PSP, a później przeniosła się  do Kuźni. W ostatni dzień ferii dzieci pojechały do Olesna na basen. Oprócz pływania można było skorzystać ze 106 metrowej zjeżdżalni z efektami świetlnymi i dźwiękowymi oraz z jacuzzi.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za okazaną pomoc właścicielom kręgielni Relax w Myślinie, pani Barbarze Katolik - dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej, pani Dorocie Kowalczyk - dyrektor Gminnego Zakładu Oświaty oraz pani Helenie Gruszce - dyrektor Domu Kultury w Ozimku.

Krzysztof Kleszcz

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895