Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Półkolonie zimowe w Grodźcu

W dniach 23-27 stycznia Stowarzyszenie Nasz Grodziec zorganizowało po raz kolejny półkolonie w Kuźni dla najmłodszych mieszkańców Grodźca. Zajęcia prowadziły Anna Henne, Katarzyna Pastuch i Monika Stawczyk. Dzieci w tym roku miały masę atrakcji.

W pierwszym dniu były w DK w Ozimku na projekcji filmu Wojownicze Żółwie Ninja, następnego dnia były na basenie w Oleśnie, gdzie zajęcia w wodzie prowadził pan Zbyszek. Były szaleństwa na zjeżdżalniach wodnych i relaks w jacuzzi, a także poznawanie podstawowych zasad nauki pływania. W trzeci dzień dzieci ponownie wyjechały do DK w Ozimku na przedstawienie Przygody kotki Frylki. Trzeba w tym miejscu dodać, że jedną z nieprzewidzianych atrakcji wyjazdów do Ozimku, cieszącą się nie mniejszym zainteresowaniem niż przedstawienia okazał się automat z gorącą czekoladą. Bardzo interesującą wycieczką był wyjazd do zabytkowej kopalni Guido w Zabrzu. W kopalni można było pospacerować kilkaset metrów pod ziemią, dowiadując się ciekawych faktów dotyczących ciężkiej pracy górnika. W ostatnim dniu półkolonii został zorganizowany bal przebierańców połączony z  karaoke, co wywołało ogromny uśmiech na twarzach bardziej umuzykalnionych uczestników.  -Wyjątkowe, niezapomniane, wspaniałe- to tylko kilka określeń dzieci zapytanych o wrażenia po wspólnie spędzonych feriach.
My również dziękujemy za ten czas!  Do zobaczenia za rok! Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie za pomoc w przygotowaniu pólkolonii pani Barbarze Katolik, dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej oraz pani Helenie Gruszce, dyrektor Domu Kultury w Ozimku

Monika Stawczyk

Odwiedza nas 320 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895