Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Dzień Seniora

Dwa razy w roku najstarsi mieszkańcy Grodźca mają okazję spotkać się na organizowanych specjalnie dla nich uroczystościach.  Przed świętami Bożego Narodzenia odbywa się spotkanie opłatkowe, zaś na wiosnę Dzień Seniora. Tegoroczne spotkanie z okazji Dnia Seniora odbyło się 20 maja w świetlicy wiejskiej Pawilon.

Zorganizowali je wspólnie sołtys wraz z  Radą Sołecką oraz Stowarzyszenie ?Nasz Grodziec?. Licznie zgromadzonych uczestników powitał sołtys Zdzisław Adamski, który podziękował wszystkim zebranym za przybycie i wzniósł toast za ich pomyślność. Następnie życzenia Seniorom złożył obecny na spotkaniu ksiądz proboszcz Zdzisław Banaś. On też zaintonował piosenkę Poszła Karolinka, którą wszyscy  odśpiewali. Kolejnym punktem spotkania był występ zespołu Jutrzenka, który prezentował przygotowane na tę okazję piosenki. Po wysłuchaniu piosenek najstarsi mieszkańcy Grodźca spożywali przygotowany dla nich poczęstunek oraz wspominali dawne czasy. Były również opowieści o dawnych czasach w Biłce Szlacheckiej (wspominał m. in. Władysław Machulak). Na zakończenie spotkania zebrani śpiewali wspólnie z zespołem Jutrzenka. Najgłośniej rozbrzmiewała znana wszystkim piosenka Hej, sokoły.

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895