Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Dzień dziecka w Aquaparku

W sobotę 2 czerwca 29-osobowa grupa dzieci i młodzieży z Grodźca  świętowała  Dzień Dziecka we wrocławskim parku wodnym.  Wyjazd  zorganizowało Stowarzyszenie ?Nasz Grodziec?. Już przed 8 rano wszyscy byli gotowi na wodne szaleństwo.

Dwugodzinna podróż do Wrocławia upłynęła w mgnieniu oka i już kilka minut po 10 zaczęła się zabawa w wodzie. Byliśmy pod wrażeniem atrakcji, które czekały na nas . Hulanki na basenie zaczęliśmy od kąpieli w falach, które skąpały nielicznych jeszcze suchych uczestników zabawy. W następnej kolejności przyszedł czas na zjeżdżalnie, z których największym powodzeniem cieszyła się ? skocznia Małysza?. Widok spływających z zawrotna szybkością chłopców, przyprawiał o drżenie serca nie tylko opiekunki wycieczki, ale i innych bawiących się w tym dniu na basenie. Była  też zabawa w ?leniwej rzece?, basenach na zewnątrz, dyskoteka w wodzie dla najmłodszych  i  szereg innych przyciągających jak magnes atrakcji. Trzygodzinny pobyt we wrocławskim aquaparku  wykorzystaliśmy maksymalnie i nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu!

Anna Henne

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania paniom: Annie Henne, Grażynie Krzyś i Iwonie Czichos.

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895