Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Spotkanie opłatkowe

Niezwykle udane było tegoroczne spotkanie opłatkowe dla osób samotnych i seniorów, które zorganizowali wspólnie sołtys wraz z Radą Sołecką oraz Stowarzyszenie "Nasz Grodziec".

Przybyłych gości, wśród których byli: burmistrz Ozimka Marek Korniak, ksiądz proboszcz Zdzisław Banaś, radni Rady Miejskiej Jan Grabowski, Jan Karpa i Krzysztof Kleszcz, przewodnicząca parafialnego Caritasu Teresa Kałamarz oraz redaktor WO Janusz Dziuban, przywitał sołtys Grodźca Zdzisław Adamski. Następnie ks. Zdzisław Banaś poświęcił opłatki i złożył wszystkim życzenia. Świąteczne i noworoczne życzenia złożył przybyłym mieszkańcom Grodźca także burmistrz Marek Korniak. Przy ładnie ustrojonych stołach zasiadło naprawdę sporo osób, był czas na łamienie się opłatkiem i życzenia, na zjedzenie ryby i wspólne kolędowanie. W tym roku kolędy i pastorałki wykonywał zespół Jutrzenka. Organizatorzy składają podziękowania za pomoc w przygotowaniu imprezy dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej, pani Barbarze Katolik.

Krzysztof Kleszcz

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895