Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Zajęcia z jogi i projektowania ogrodów.

W poniedziałek rozpoczęły się zajęcia jogi dla mieszkańców Grodźca. Prowadzi je wykwalifikowana instruktorka, pani Halina Oster.  Na pierwsze spotkanie stawiły się same panie. Zajęcia będą odbywać się cyklicznie, w każdy poniedziałek o g. 18.30 w Pawilonie.

Systematycznie wykonywane ćwiczenia dają wiele korzyści. Przede wszystkim uelastycznienie całego ciała, wzrost wytrzymałości fizycznej i odprężenie mięśni. Poprawia się również gospodarka hormonalna. Prócz korzyści fizycznych ćwiczenia pomagają osiągnąć koncentrację i spokój umysłu. Zajęcia organizowane przez Stowarzyszenie ?Nasz Grodziec? odbywają się o g. 18.30 w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu. Udział w nich jest darmowy.

Natomiast w środę zaczął się kurs Mój ogród - moja pasja. Zajęcia prowadzone przez architekt krajobrazu, panią Annę Konowalczuk będą odbywać się w każdą środę o 17.00 w Kuźni do końca kwietnia. W sumie przewidziano dziewięć spotkań, podczas których uczestnicy będą mogli poznać tajniki projektowania grodów, doboru i pielęgnacji roślin. Pierwsze zajęcia poświęcone były historii sztuki ogrodniczej. Od następnego razu będą już zajęcia praktyczne.

Krzysztof Kleszcz

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895