Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Turniej tenisa stołowego

17 maja w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbył się turniej tenisa stołowego, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”. Wzięło w nim udział jedenastu zawodników, którzy najpierw rywalizowali ze sobą w dwóch grupach.

Z pierwszej grupy do półfinałów awansowali Andrzej Stwaczyk i Andrzej Kwik, zaś z drugiej Mariusz Pazdan i Piotr Masłowski. W półfinałach spotkali się Andrzej Kwik z Piotrem Masłowskim oraz Andrzej Stawczyk z Mariuszem Pazdanem. Zwycięscy półfinałowych meczów, Piotr Masłowski i Mariusz Pazdan zagrali o pierwsze miejsce, zaś Andrzej Kwik i Andrzej Stawczyk walczyli o trzecie. Ostatecznie, pierwsze miejsce zdobył Mariusz Pazdan, wyprzedzając Piotra Masłowskiego, Andrzeja Stawczyka i Andrzeja Kwika. Wszyscy  zawodnicy otrzymali dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe. Sędzią głównym zawodów był Mariusz Cisiński.

Organizatorzy dziękują Dyrekcji PSP w Grodźcu za udostępnienie sali gimnastycznej, Burmistrzowi Ozimka za wsparcie finansowe oraz panu Mateuszowi Soszce za pomoc w organizacji zawodów.

Krzysztof Kleszcz

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895