Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

 Wielki bal malucha

Doskonale bawiły się najmłodsze dzieci z Grodźca na balu zorganizowanym 27 stycznia w świetlicy wiejskiej Pawilon przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” i pana Krzysztofa Adamca.

Choć na balu były różne postaci: królewny, wróżki, kaczorki, kowboj, spiderman, to najważniejszy okazał się pirat, który zabrał uczestników balu na poszukiwanie skarbu. Znalezienie skarbu nigdy nie jest łatwe, dlatego wiele różnych zadań (bitwa na Morzu Czarnym, przedzieranie się przez dżunglę, naśladowanie różnych zwierząt) wykonać musiały maluchy, nim w końcu znalazły skrzynię ze skarbem. Radość była wielka, gdy okazało się, że największym skarbem jest… przyjaciel. Na zakończenie zabawy odbył się quiz wiedzy o piratach, prawie wszystkie dzieci udzielały poprawnych odpowiedzi.

Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” składa serdeczne podziękowania panu Krzysztofowi Adamcowi za przygotowanie i poprowadzenie zabawy.

Krzysztof Kleszcz

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895