Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Półkolonie zimowe

W dniach 26.01.– 30.01.2015 Stowarzyszenie Nasz Grodziec po raz kolejny zorganizowało zimowe półkolonie. Dzieci były pod opieką pań: Ireny Karpy, Marty Kujawy oraz Sylwii Lichosik.

Półkolonie rozpoczęły się od integrujących zabaw – dzieci i wychowawcy mieli okazję się poznać. Następnie uczestnicy półkolonii przedstawiali stworzoną przez siebie „ekologiczną modę” – kreacje zostały wykonane z papieru. Ponadto dzieci zaprojektowały  ozdobne maski, których nikt nie powstydziłby się na balu karnawałowym. Nadchodzące walentynki były okazją do wykonania serduszek, które uczestnicy mogli podarować najbliższym.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty prowadzone przez pana Janusza, na których dzieci uczyły się gry na bębnach afrykańskich. Zajęcia zakończyły się pamiątkowym zdjęciem.

Nie zabrakło również wycieczek. Dzieci wraz z wychowawcami pojechały na basen do Tarnowskich Gór, gdzie świetnie się bawiły i miło spędziły czas. Uczestnicy wybrali się również do kina „Helios” w Opolu, gdzie zobaczyli film „Paddington”. Tytułowy bohater bardzo spodobał się przede wszystkim najmłodszym. Po seansie dzieci wraz z wychowawcami zwiedzili Wzgórze Uniwersyteckie. W ostatnim dniu półkolonii wszyscy uczestnicy wzięli udział w ognisku, na którym dzieci samodzielnie piekły kiełbaski. Tym miłym akcentem zakończyły się ferie zimowe.  Do zobaczenia za rok! Stowarzyszenie „Nasz Grodziec składa serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu półkolonii dyrektor Ośrodka integracji i Pomocy Społecznej, pani Barbarze Katolik.

Sylwia Lichosik

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895