Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Dzień Seniora

            26 kwietnia sołtys wraz z Radą Sołecką oraz Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” zaprosili seniorów z Grodźca na spotkanie w świetlicy wiejskiej Pawilon. Na spotkaniu obecni byli burmistrz Ozimka Jan Labus, radny powiatowy Jan Karpa, szefowa Caritas w Grodźcu Teresa Kałamarz oraz przewodniczący RM Ozimka Krzysztof Kleszcz.

           Spotkanie rozpoczął sołtys Grodźca, Zdzisław Adamski, który powitał przybyłych seniorów i złożył im życzenia wszelkiej pomyślności. Po nim głos zabrał burmistrz Ozimka Jan Labus, który m. in. podziękował organizatorom spotkania za docenienie najstarszych mieszkańców Grodźca i zorganizowanie spotkania.

W dalszej części spotkania seniorzy przejęli inicjatywę i sami decydowali o przebiegu spotkania. Rozpoczęły się wspomnienia, opowiadanie dowcipów i śpiewanie piosenek znanych z młodości. Głos zabierali m. in. Józef Wojdyła i Czesław Kaczmarek.

Zespół Grodziec zapewnił oprawę muzyczną spotkania, śpiewane przez członków zespołu piosenki podejmowała cała sala. Za rok spotkamy się znów, oby w tym samym składzie. 

Krzysztof Kleszcz

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895