Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Dzień Dziecka

30 maja 2015 r. w ramach Dnia Dziecka Stowarzyszenie Nasz Grodziec zorganizowało dla dzieci i młodzieży wyjazd do Aquaparku w Tarnowskich Górach.

Wesoła atmosfera, pełna humoru i podekscytowania panowała już w autobusie. Po przyjeździe na pływalnię ratownik krótko omówił zasady obowiązujące w Parku Wodnym i już można było korzystać z  dostępnych atrakcji .

Miłośnicy aktywnego pływania mogli sprawdzić swoje umiejętności w basenie sportowym. Dużym zainteresowaniem cieszyła się tzw. Rwąca rzeka, gdzie można było poczuć się jak w górskim potoku. Chętnie przebywano też w solance, która ma moc relaksacyjną.  Największą popularnością jednak cieszyła się fala morska, generowana co pół godziny, która przeniosła nas myślami nad morze. Równie chętnie  korzystano ze zjeżdżalni – na zjazd z czarnej odważyli się tylko nieliczni.

Po wodnych szaleństwach wybraliśmy się coś zjeść – apetyt wszystkim dopisywał. Wypoczęci i w dobrym humorze wróciliśmy do domu.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dyrektor Ośrodka Integracji
i Pomocy Społecznej, pani Barbarze Katolik za pomoc w przygotowaniu wyjazdu oraz paniom Sylwii Lichosik, Barbarze Smolorz-Wojdyle i Bożenie Stawczyk za opiekę nad dziećmi

                                                                                        Sylwia Lichosik

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895