Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Dzień Dziecka

4 czerwca 2016 r. z okazji Dnia Dziecka Stowarzyszenie Nasz Grodziec zorganizowało dla dzieci i młodzieży wyjazd do Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika  oraz Śląskiego Wesołego Miasteczka w Chorzowie.

Dopisała słoneczna pogoda. Podróż minęła nam w wesołej i radosnej atmosferze. Pierwszym punktem naszej wycieczki było odwiedzenie planetarium, w którym zaproszono nas na seans astronomiczny pt. „Niebo nad Śląskiem”. Mieliśmy możliwość uczestnictwa w nietypowej lekcji astronomii, podczas której zobaczyliśmy nocne niebo w różnych porach roku. Dowiedzieliśmy się, jakie układy gwiazd możemy zobaczyć prezentowanej nocy, gdzie szukać meteorów i planet. Następnie wybraliśmy się do wesołego miasteczka. Chorzowski lunapark oferuje wiele ciekawych atrakcji – dużym zainteresowaniem cieszył się m.in. Diabelski Młyn i samoloty.  Na terenie miasteczka są liczne kawiarenki i sklepiki, znaleźliśmy więc również czas na zakup pamiątek. W wesołym miasteczku spędziliśmy fantastyczne chwile, jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy - nadszedł w końcu czas powrotu. W wyśmienitym humorze wróciliśmy do domu.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji wyjazdu dyrektor Ośrodka Integracji i  Pomocy Społecznej, pani Barbarze Katolik oraz paniom Katarzynie Hreczuch, Sylwii Lichosik i Katarzynie Pastuch.

Sylwia Lichosik

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895