Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

 Ferie zimowe

W czasie ferii zimowych Stowarzyszenie Nasz Grodziec zorganizowało zajęcia dla dzieci. Uczniowie byli pod opieką wychowawców: Patrycji Dyli oraz Sylwii Lichosik. Zajęcia zaczęliśmy od wzajemnego poznania się - dużym zainteresowaniem cieszyły się gry i zabawy integrujące oraz gry planszowe. Podczas ferii był czas na wykonanie masek i dekoracji karnawałowych, które później mogliśmy wykorzystać na balu karnawałowym. Wolny czas spędziliśmy także na przygotowaniu swojego ulubionego deseru - dzieci miały okazję zaprezentować swoje dania innym uczniom.

Nie zapomnieliśmy również o aktywności fizycznej: na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Grodźcu zmierzyliśmy się w zawodach sportowych, graliśmy w siatkówkę oraz piłkę nożną. Ponadto wybraliśmy się na lodowisko, które jest umiejscowione na terenie kompleksu boisk Orlik w Ozimku. Świetnie sie bawiliśmy, doskonaląc nasze umiejętności łyżwiarskie bądź ucząc się dopiero jazdy na łyżwach.

Podczas tegorocznych ferii nie zabraklo również wyjazdów. Wybraliśmy się na film ,,Wiplala" do Domu Kultury w Ozimku, gdzie z zapartym tchem oglądaliśmy przygody bohaterów. Ponadto pojechaliśmy na basen do Olesna. ,,Oleska Laguna" przywitala nas wieloma atrakcjami, natomiast zjeżdżalnia długa na 106 metrów i posiadająca efekty dźwiękowe oraz świetlne była bezkonkurencyjna. Warto dodać, że mogliśmy liczyć na pomoc ratowników, którzy przyjęli nas z ogromną życzliwością. Wypoczęci i z zapasem nowych sil wracamy do szkoły.

Organizatorzy zajęć składają podziękowania dyrektor OIiPS w Ozimku, pani Barbarze Katolik, za pomoc w organizacji zajęć oraz dyrektor PSP w Grodźcu, pani Dorocie Mrozek, za udostępnienie sali gimnastycznej.

Krzysztof Kleszcz

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895