Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Dzierżawa „Klasztoru”

            1 marca 2017 r. Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” podpisało z Rzymskokatolicką Parafią Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wojciecha w Grodźcu umowę dzierżawy budynku byłego klasztoru. Dawny klasztor stoi od kilku lat pusty i niszczeje. Chcemy uratować ten budynek.

Twój 1% pomoże w remoncie „klasztoru„ w Grodźcu

 

Szanowni Państwo!

Przekazując w tym roku 1% podatku Stowarzyszeniu Nasz Grodziec wspieracie remont budynku byłego klasztoru w Grodźcu.

Klasztor wymaga pilnego remontu, w budynku min. przecieka dach, jeśli go nie naprawimy, pozostaną z niego ruiny. Koszt tych prac jest ogromny, dlatego liczy się każda pomoc.

Wszystkich, którym sercu bliski jest stan budynku klasztoru, zachęcamy do przekazania 1% podatku dla naszego stowarzyszenia

Pieniądze może przekazać każdy, zarówno osoba pracująca, jak i emeryt/ rencista. Liczy się każda złotówka.

W jaki sposób przekazać 1% podatku?


Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać nazwę: Stowarzyszenie Nasz Grodziec"
oraz numer KRS: 0000235175 z dopiskiem Remont budynku klasztoru w Grodźcu (jeśli nie wiesz, jak wypełnić zeznanie podatkowe, przynieś PIT do Kuźni - pomożemy)

Wierzymy w to, że zechcecie pomóc. Klasztor może jeszcze długo służyć naszej społeczności.

Za okazaną pomoc dziękujemy!
Prosimy także o rozpowszechnienie tej informacji wśród znajomych!

Krzysztof Kleszcz

 

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895