Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Turniej tenisa stołowego

Zbigniew Gruszka został zwycięzcą piątego turnieju tenisa stołowego, zorganizowanego 20 maja przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec. Wyprzedził on Piotra Masłowskiego i Mateusza Soszkę.

Zawody rozgrywano metodą każdy z każdym. Sędzią głównym był Jan Karpa. Zwycięzcy turnieju otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody. Dodatkowe upominki dla trzech zawodników przygotował Zbigniew Gruszka.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania burmistrzowi Ozimka panu Janowi Labusowi za wsparcie finansowe imprezy, dyrektor PSP w Grodźcu pani Dorocie Mrozek za nieodpłatne udostępnienie sali oraz panu Mateuszowi Soszce za pomoc w przygotowaniu zawodów.

Krzysztof Kleszcz

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895