Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Festyn Dziecięcy na placu zbaw w Grodźcu

Piękna pogoda, dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy, wóz strażacki i przejażdżki konne- to wszystko czekało na dzieci, które w poniedziałek 15. sierpnia przyszły na grodziecki plac zabaw. Dziękujemy za tak licznie uczestnictwo w wydarzeniu, uśmiechy i ogrom pozytywnej energii jaką włożyliście w konkurs plastyczny i warsztaty kulinarne. (wszystkie pizze były niezwykle apetyczne). Prace plastyczne, które powstały podczas festynu nożna oceniać podziwiać w galerii na naszym profilu na facebooku.

Organizatorzy festynu kierują serdeczne podziękowania w stronę Burmistrza Ozimka Mirosława Wieszołka, który objął wydarzenie patronatem, Jolanty Janerki- Dyrektor Ośrodka integracji i Pomocy Społecznej w Ozimku za wsparcie inicjatywy, Doroty Mrozek- Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grodźcu za niezawodną współpracę, Ochotniczej Straży Pożarnej w Chobiu za przyjęcie zaproszenia, pokazy i prezentacje, Państwu Marciniak za przedstawienie uczestnikom festynu kuca i liczne przejażdżki konne, Krzysztofa Adamca za fantastyczne poprowadzenie imprezy, Piotra Juszczyszyna za wsparcie techniczne, ... i każdego, kto przyłożył się do organizacji festynu!

 JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895