Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...
9.10.2021 w grodzieckiej „Kuźni” miało miejsce spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” (reprezentowanego przez Helenę Gruszkę- prezes stowarzyszenia, Krzysztofa Kleszcza- wieloletniego prezesa stowarzyszenia, radnego miejskiego, członka stowarzyszenia oraz Łucję Furman i Tomasza Furmana- członków stowarzyszenia) z przedstawicielami Stowarzyszenia Odnowy Wsi Piotrówka (reprezentowanego przez Barbarę Styś- prezes stowarzyszenia, sołtys wsi Piotrówka oraz Barbarę Prokopiak- dyrektor szkoły w Piotrówce). Spotkanie to było okazją do wymiany doświadczeń i praktyk z zakresu działalności obu stowarzyszeń. Podkreślano chęć kultywowania i upowszechniania kultury kresowej oraz pielęgnowania tradycji Kresowian. Rozmawiano o rodowodach i powiązaniach obu miejscowości. Spotkanie zaowocowało podpisaniem porozumienia o współpracy.
Jak się okazało, jest bardzo dużo przestrzeni do wspólnego działania.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895