Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

40-lecie zespołu Grodziec

W sobotę, 23 maja, jubileusz 40-lecia działalności obchodził Zespół Folklorystyczny Grodziec.  Na spotkanie licznie przybyli zaproszeni goście:

Wicemarszałek Województwa Opolskiego Grzegorz Sawicki, członek Zarządu Województwa Opolskiego Tomasz Kostuś, Burmistrz Ozimka Jan Labus, Przewodniczący Rady Miejskiej w Ozimku i Prezes Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” Krzysztof Kleszcz, sołtys Grodźca Zdzisław Adamski, a także ks. proboszcz Zdzisława Banaś oraz ks. Grzegorz Juszczyszyn.  Na uroczystości gościła również dyrektor Domu Kultury w Ozimku, Helena Gruszka, dyrektor Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu, Jarosław Gałęza, opolski artysta Alfred Willim, który od lat współpracuje z zespołem „Grodziec”, a także Prezes Lokalnej Grupy Działania „Kraina Dinozaurów” Anna Golec. Gościem specjalnym były byłe członkinie zespołu. Po powitaniach i życzeniach zgromadzeni goście mogli posłuchać piosenek z najnowszego repertuaru Jubilata, a także zapoznać się z historią działalności.

Krzysztof Kleszcz

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895