Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Sołectwo Grodziec znajduje się na terenie gminy Ozimek pow. opolski woj. opolskie. Obecnie Grodziec zamieszkują /stan na 2010r./ 1520 osoby.

Sołectwo jest jednostką pomocniczą gminy, utworzoną w drodze uchwały Rady po przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami. Organy sołectwa:
1.organ uchwałodawczo-wyborczy czyli zebranie wiejskie,
2.organ wykonawczy czyli sołtys,
3.organ opiniodawczo-doradczy czyli rada sołecka. 

Sołtys

 Zdzisław Adamski
zam. 46-040 Grodziec ul. Tartaczna 9
tel. 77 4655-746
tel. kom. 787-663-709
Korespondencję elektroniczną można kierowac na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Informuję mieszkańców Grodźca, że od marca 2011r. pełnię dyżury w "Kuźni" w każdy czwartek tygodnia od godz. 17.00 do 18.00. Dyżury mają na celu, usprawnienie kontaktów pomiedzy sołtysem, RS a Mieszkańcami wsi.

W sprawach pilnych ZAPRASZAM na
ul. Tartaczną 9

Rada Sołecka:

Alicja Bogusz - przewodnicząca
Teresa Mielnik - członek
Krystyna Pomajda - sekretarz
Jan Kałamarz - członek
Andrzej Kasperski - członek
Andrzej Rybak - członek
Jarosław Sobieraj - skarbnik

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895