Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Przedszkole w Grodźcu

22 kwietnia odbyło się spotkanie, podczas którego architekt Ramona Zygmunt-Olejnik przedstawiła wizualizacje i omówiła projekt przedszkola. Przedszkole ma być budynkiem parterowym w kształcie prostokąta, nawiązującym architektonicznie do budynków sąsiednich (elewacja do budynku SP, bryła do budynku sali gimnastycznej).

Całość będzie podzielona na dwie strefy, w pierwszej znajdą się dwie sale pobytu dla dzieci, łazienki, sala integracji i terapii oraz pokój dyrekcji, a druga będzie strefą socjalną z zapleczem żywieniowym. Od strony wschodniej przewidziano plac zabaw. Wejście do przedszkola umieszczone będzie od strony ul. Ogrodowej, tam też zostanie zbudowany parking dla samochodów. Przedszkole będzie mogło przyjąć 50. dzieci.

i mostki

Na sesji w dniu 29 marca 2021 r. Rada Miasta na wniosek burmistrza Ozimka Mirosława Wieszołka przeznaczyła 257 000 zł na remont dwóch mostków na rzece Białce. Jest więc duża szansa, że mostek na wprost ul. Krótkiej (nieprzejezdny od 10 lat) i kolejny w kierunku Dobrodzienia, zostaną naprawione i będzie można z nich korzystać.

                                                                                                          Krzysztof Kleszcz

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895